Novinky

uberfx2
Zoberte svoj zvuk zo sebou kamkoľvek!

Uber PA je samostatný ľahko prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou Bluetooth®. Je to perfektné riešenie keď potrebujete poskytnúť niekoľko hodín jasného, pútavého a vysoko presného zvuku z bezdrôtových i pevných zdrojov, bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte prístup k napájaniu. S výkonom 50 wattov, dvojitými kombinovanými vstupmi a 50-hodinovou nabíjateľnou batériou poskytuje Uber PA vynikajúci zvuk kdekoľvek ho potrebujete.

Predstavujeme nové reproduktory Alto TS3 Series, ktoré presahujú očakávania.

Úplne nový rad profesionálnych reproduktorov Alto Professional TS3 prináša výborne riešenia pre inštaláciu a mobilitu. Novo navrhnutý 2000 W bi-amp zosilnovač poskytuje skutočne vysokovýkonný zvuk bez kompromisov a obmedzení. Ich elegantný dizajn, ľahká, ale odolná konštrukcia, všestranné užívateľské rozhranie dosahuje úroveň excelentnosti a výkonnosti, vďaka čomu táto reprosústava presahuje očakávania.

Nové séria zvukárskych mixpultov LIVE Series sú tu!

Alto Professional, zdroj živého vystúpenia, pridal do svojej ponuky elektroniky nové mixéry Live Series. Tieto nové mixéry sú dostupné v štyroch konfiguráciách:

LIVE 802: 8-kanálový, 2-Bus
LIVE 1202: 12-kanálový, 2-Bus
LIVE 1604: 16-kanálový, 4-Bus
LIVE 2404: 24-kanálový, 4-Bus